TK17E80W,S1X
MFR.Part #
TK17E80W,S1X
JLCPCB Part #
C6284824
Package
TO-220
Description
1 N-channel 17A 180W 2.05nF@300V 290mΩ@10V 32nC@10V 4V 800V TO-220 MOSFETs ROHS