TK14A55D(STA4,Q,M)
MFR.Part #
TK14A55D(STA4,Q,M)
JLCPCB Part #
C5961285
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 14A 2.3nF@25V 40nC@10V 4V 50W 550V TO-220SIS MOSFETs ROHS