TK10E60W,S1VX
MFR.Part #
TK10E60W,S1VX
JLCPCB Part #
C5986398
Package
TO-220
Description
1 N-channel 100W 20nC@10V 3.7V 380mΩ@10V 600V 700pF@300V 9.7A TO-220 MOSFETs ROHS