TK100E06N1,S1X(S
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK100E06N1,S1X(S
JLCPCB Part #
C5361054
Package
TO-220
Description
1 N-channel 1.9mΩ@10V 10.5nF 100A 140nC@10V 255W 3.5nF 4V 50pF 60V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS