TJ90S04M3L,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TJ90S04M3L,LQ
JLCPCB Part #
C5986386
Package
DPAK
Description
1 P-Channel 172nC@10V 180W 2V 3.4mΩ@10V 40V 7.7nF@10V 825pF 90A 990pF P-Channel DPAK MOSFETs ROHS