TJ80S04M3L(T6L1,NQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TJ80S04M3L(T6L1,NQ
JLCPCB Part #
C7362256
Package
DPAK
Description
1 P-Channel 100W 158nC@10V 3V@1mA 40V 5.2mΩ@10V 7.77nF 740pF 80A 970pF P-Channel DPAK MOSFETs ROHS