TJ20S04M3L
Extended
- Manufacturer
- TOSHIBA
- MFR.Part #
- TJ20S04M3L
- JLCPCB Part #
- C2875468
- Package
- TO-252-3
- Description
- 1.85nF 180pF 20A 22.2mΩ@10V 37nC@10V 3V 40V 41W TO-252-3 MOSFETs ROHS