TJ200F04M3L,LXHQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TJ200F04M3L,LXHQ
JLCPCB Part #
C7068856
Package
TO-220SM(W)
Description
1 P-Channel 1.28nF 1.8mΩ@10V 200A 375W 3V 40V 460nC@10V TO-220SM(W) MOSFETs ROHS