TCR3DG135,LF
MFR.Part #
TCR3DG135,LF
JLCPCB Part #
C7399571
Package
WCSPE-4(0.7x0.7)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.35V 300mA 395mV@(300mA) 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive WCSPE-4(0.7x0.7) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS