RN2101MFV,L3F(CT
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
RN2101MFV,L3F(CT
JLCPCB Part #
C17230913
Package
SOT-723
Description
1 1 PNP Pre-Biased 100mA 150mW 30 4.7kΩ 50V SOT-723 Digital Transistors ROHS