DF2S16FS,L3M
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
DF2S16FS,L3M
JLCPCB Part #
C1972990
Package
SOD-923
Description
1 10pF 12V 16V 2V、22V 500nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS