DF5A6.8CFU(TE85L,F
MFR.Part #
DF5A6.8CFU(TE85L,F
JLCPCB Part #
C1975493
Package
SOT-353
Description
23pF 500nA 5V 6.8V ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-353 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS