CUS10S40,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUS10S40,H3F
JLCPCB Part #
C5581934
Package
SC-76(SOD-323)
Description
150uA@40V 1A 400mV@500mA 40V SC-76(SOD-323) Schottky Diodes ROHS