CUS05F30,H3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CUS05F30,H3F
JLCPCB Part #
C7118902
Package
SC-76(SOD-323)
Description
1 Independent 30V 450mV@500mA 500mA 50uA@30V 5A SC-76(SOD-323) Schottky Diodes ROHS