CTS05S40,L3F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
CTS05S40,L3F
JLCPCB Part #
C7117883
Package
SOD-882
Description
30uA@10V 350mV@100mA 40V 500mA SOD-882 Schottky Diodes ROHS