CT4G-1206-2X1-100V-0.33uF-K
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CT4G-1206-2X1-100V-0.33uF-K
JLCPCB Part #
C454383
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 330nF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS