CT4G-0805-2X1-50V-0.022uF-K
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CT4G-0805-2X1-50V-0.022uF-K
JLCPCB Part #
C454412
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS