TJ-S2005SW9TGLCCW-A5
MFR.Part #
TJ-S2005SW9TGLCCW-A5
JLCPCB Part #
C273625
Package
0805
Description
-40℃~+80℃ 10000K~15000K 108mW 120° 2.8V~3.6V 20mA 700mcd Discrete Diode Side View Mount White Yellow Lens 0805 LED Indication - Discrete ROHS