TJ-S2005SW9TGLC6B-A5
MFR.Part #
TJ-S2005SW9TGLC6B-A5
JLCPCB Part #
C273624
Package
0805
Description
-40℃~+80℃ 108mW 120mcd 120° 2.9V~3.5V 20mA 460nm~475nm 465nm Blue Discrete Diode Side View Mount Water Clear 0805 LED Indication - Discrete ROHS