TJ-S2005SW9TGLC2R-A5
MFR.Part #
TJ-S2005SW9TGLC2R-A5
JLCPCB Part #
C273619
Package
SMD,2.1x1mm
Description
-40℃~+80℃ 1.8V~2.4V 120mcd 120° 20mA 620nm~630nm 625nm 72mW Discrete Diode Red Side View Mount Water Clear SMD,2.1x1mm LED Indication - Discrete ROHS