TJ-S2005SW9TGLC0A-A5
Extended
Manufacturer
TOGIALED
MFR.Part #
TJ-S2005SW9TGLC0A-A5
JLCPCB Part #
C273620
Package
SMD,2.1x1mm
Description
-40℃~+80℃ 1.8V~2.4V 120mcd 120° 20mA 600nm~610nm 610nm 72mW Discrete Diode Orange Side View Mount Water Clear SMD,2.1x1mm LED Indication - Discrete ROHS