TLC-LSMD050/50
Extended
Manufacturer
TLC Electronic
MFR.Part #
TLC-LSMD050/50
JLCPCB Part #
C506870
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1.5W 10A 180mΩ 1A 3s 500mA 50V 2920 Resettable Fuses ROHS