TLC-MSMD300/16
MFR.Part #
TLC-MSMD300/16
JLCPCB Part #
C5678483
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 12mΩ 16V 3.2mm 3A 5.4mm 5s 60mΩ 6A 1812 Resettable Fuses ROHS