TA2VT0750
Extended
Manufacturer
TLC Electronic
MFR.Part #
TA2VT0750
JLCPCB Part #
C3014116
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.24 2.5mm 250V 250V 50A@250VAC 6.1mm 750mA Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS