TLC-MSMD150/12
MFR.Part #
TLC-MSMD150/12
JLCPCB Part #
C5678471
Description
1.5A 100A 120mΩ 12V 1W 3.2mm 30mΩ 3A 5.4mm 500ms 1812 Resettable Fuses ROHS