TVR10621KFABV
MFR.Part #
TVR10621KFABV
JLCPCB Part #
C5270580
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.02kV 3.5kA 395V 400mW 510V 620V 7.5mm 95J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS