CD05M020000RDCAD1
Extended
Manufacturer
TKD
MFR.Part #
CD05M020000RDCAD1
JLCPCB Part #
C907580
Package
HC-49S
Description
20MHz 20pF 30Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS