THD0837F-100BV-GF
MFR.Part #
THD0837F-100BV-GF
JLCPCB Part #
C52677786
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 100P 100V 2 500mA 5mm Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS