HSA2522RJ
MFR.Part #
HSA2522RJ
JLCPCB Part #
C1525446
Description
22Ω 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS