YR1B7K32CC
MFR.Part #
YR1B7K32CC
JLCPCB Part #
C1399452
Description
-65℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS