35201R1JT
MFR.Part #
35201R1JT
JLCPCB Part #
C2129934
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS