YR1B76R8CC
MFR.Part #
YR1B76R8CC
JLCPCB Part #
C1401038
Description
-65℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS