TWW5J5R6E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW5J5R6E
JLCPCB Part #
C2642115
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS