YR1B73K2CC
MFR.Part #
YR1B73K2CC
JLCPCB Part #
C1400587
Description
-65℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS