Y078513R2800B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078513R2800B9L
JLCPCB Part #
C1464708
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.28Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS