YR1B44K2CC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B44K2CC
JLCPCB Part #
C1399491
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS