YR1B40K2CC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B40K2CC
JLCPCB Part #
C1399388
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS