YR1B412RCC
MFR.Part #
YR1B412RCC
JLCPCB Part #
C1399385
Description
-65℃~+155℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS