YR1B21RCC
MFR.Part #
YR1B21RCC
JLCPCB Part #
C1399572
Description
-65℃~+155℃ 21Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS