YR1B20KCC
MFR.Part #
YR1B20KCC
JLCPCB Part #
C1364300
Description
-65℃~+155℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS