YR1B154KCC
MFR.Part #
YR1B154KCC
JLCPCB Part #
C1399603
Description
-65℃~+155℃ 154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS