YR1B13KCC
MFR.Part #
YR1B13KCC
JLCPCB Part #
C3488129
Description
-65℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS