Y010124K9000A0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y010124K9000A0L
JLCPCB Part #
C1487271
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 24.9kΩ ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors