YR1B11K8CC
MFR.Part #
YR1B11K8CC
JLCPCB Part #
C1402137
Description
-65℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS