C3A24RJT
MFR.Part #
C3A24RJT
JLCPCB Part #
C1404690
Description
-55℃~+200℃ 24Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS