RU73X1J1K02LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K02LTDF
JLCPCB Part #
C4147659
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS