UPF50B10KV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPF50B10KV
JLCPCB Part #
C3518424
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS