UPW50B10KV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPW50B10KV
JLCPCB Part #
C1468271
Package
Plugin
Description
-55℃~+145℃ 10kΩ 500mW Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS