TLRP2H10WR075FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLRP2H10WR075FTE
JLCPCB Part #
C4124853
Package
2010
Description
-55℃~+170℃ 1W 75mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS