AC2010FK-0728R7L
MFR.Part #
AC2010FK-0728R7L
JLCPCB Part #
C3999825
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS